“Holiday Packing Tricks”-Praktyczne Narz臋dzie Dla Nauczycieli J臋zyka Angielskiego. 馃摎馃帓

Drodzy Nauczyciele!
Czas zacz膮膰 nowy rok szkolny pe艂en energii i kreatywno艣ci馃榾.

Niezale偶nie od tego, czy jeste艣 do艣wiadczonym pedagogiem czy dopiero rozpoczynasz swoj膮 przygod臋 z nauczaniem, ka偶dy nowy rok szkolny niesie ze sob膮 mo偶liwo艣膰 nauki i rozwoju. To moment, aby zastanowi膰 si臋, jak mo偶emy jeszcze lepiej anga偶owa膰 i inspirowa膰 naszych uczni贸w.

Z my艣l膮 o waszych potrzebach przygotowa艂am co艣 wyj膮tkowego – darmowy scenariusz lekcji o temacie “Holiday Packing Tricks”. To doskona艂e narz臋dzie dla tych z was, kt贸rzy szukaj膮 inspiracji do prowadzenia ciekawych i praktycznych zaj臋膰 z angielskiego.

Czego mo偶ecie si臋 spodziewa膰?馃

馃實Wideo poradnik:
Rozpocznijcie lekcj臋 od autentycznego wideo prezentuj膮cego r贸偶norodne techniki pakowania. Dzi臋ki niemu uczniowie b臋d膮 mieli okazj臋 nie tylko s艂ysze膰 prawdziwe angielskie zwroty, ale r贸wnie偶 zdob臋d膮 praktyczne wskaz贸wki dotycz膮ce skutecznego pakowania przed podr贸偶膮. To 艣wietny spos贸b na wprowadzenie tematu podr贸偶y i anga偶uj膮cego materia艂u do nauki.

馃棧锔 膯wiczenia m贸wienia:
Wzbud藕cie umiej臋tno艣ci komunikacyjne waszych uczni贸w poprzez interaktywne 膰wiczenia i burz臋 m贸zg贸w na temat ich w艂asnych do艣wiadcze艅 z pakowaniem i podr贸偶owaniem. To doskona艂a okazja do praktykowania p艂ynno艣ci w j臋zyku angielskim oraz uczenia si臋 przez wymian臋 pomys艂贸w.

馃摉 Poszerzanie s艂ownictwa:
Wzbogacenie s艂ownictwa uczni贸w to kluczowy element nauki j臋zyka.

Ten scenariusz pozwoli na poszerzenie zasobu s艂贸w o wyra偶enia zwi膮zane z podr贸偶ami, baga偶em oraz przydatnymi przedmiotami. To nie tylko nauka j臋zyka, ale tak偶e praktyczne s艂ownictwo przydatne podczas podr贸偶y.

Zach臋cam was do korzystania z tego materia艂u i dostosowywania go do potrzeb waszych uczni贸w馃グ.

Link do pobrania scenariusza: https://madraszkola.pl/sklep/holiday-packing-tricks-worksheet/

Shopping Cart