Opinie

Pani bardzo tłumaczy dużo rzeczy. Urozmaicone lekcje np. lekcje z osobami z zagranicy, prezentacje itp.

Pani Mądry dobrze prowadzi zajęcia, stara się jak najbardziej angażować uczniów oraz zapewnia dodatkowe materiały. Jedyny minus to to że Pani łatwo się denerwuje.

Jestem bardzo zadowolona z lekcji prowadzonych przez Panią Mądry. Interesujące i urozmaicone zajęcia w super atmosferze. 🙂

Mój stopień zadowolenia z nauczania jest bardzo wysoki. Dzięki Pani Mądry mój poziom angielskiego mocno sie poprawił, a lekcje są na wysokim poziomie i zróżnicowane dzięki materiałom, które Pani nam dostarcza.

Moim zdaniem poziom nauczania jest dobry jedyne co mi leży na sercu to to, że jest mało mówienia nie na ocenę. Jest matura ustna, one minute speach ale brakuje mi czegoś nie na ocenę aby poćwiczyć mówienie. Miłego nauczania:)

Jestem bardzo zadowolona z nauczania przez Panią Annę Mądry, ponieważ na lekcjach panuje zawsze przyjazna wręcz rodzinna atmosfera, ale nie brakuje zdobywania wiedzy i poznawania języka angielskiego. Na lekcjach dowiadujemy się również ciekawostek językowych i związanych z Wielką Brytanią. Rozwiązujemy nowe zadania i nigdy nie stoimy w miejscu. 🙂

Jestem zadowolony ze zróznicowania jakie Pani oferuje, różne metody, ciekawe materiały i ogolny wkład, poświęcenie a przede wszystkim chęć do nauczania.

Pani Profesor stara się jak najlepiej przekazać nam daną wiedzę. Angażuje każdego do przełamywania się w języku angielskim. Jestem zadowolona z nauczania języka angielskiego przez Panią Profesor.

Jestem bardzo zadowolona z tego jak wyglądają lekcje angielskiego. Atmosfera jaką panuje na lekcjach jest super. Na każdej lekcji widać bardzo duże zaangażowanie i przygotowanie do lekcji przez Panią. Nigdy nie stresuje się angielskim, bo wiem że napewno będzie to przyjemna lekcja. Podoba mi się też sposób w jakim Pani przekazuje nam wiedzę poprzez różnego rodzaju zadania, które przyjemnie się robi. Widać naprawdę wysoki poziom znajomości tego języka, który w przyjemny sposób Pani Mądry pragnie nam przekazać. Wszystkie zagadnienia gramatyczne są bardzo fajnie i zrozumiałe wyjaśnione. Jestem wdzięczna za tak super nauczycielkę 🥰

Jestem zadowolony z nauczania języka angielskiego, ponieważ na lekcjach sprawnie uczymy się w równym stopniu słówek, gramatyki i mówienia. Wszystko dokładnie ćwiczymy i żadnych tematów nie pomijamy.

Jestem bardzo zadowolona , na lekcjach jest dużo ulepszeń I nowoczesnych metod nauczania 🙂

Jestem bardzo zadowolona z lekcji języka angielskiego prowadzonych przez panią Anne Mądry. Sądzę że pani profesor bardzo przykłada się do prowadzenia zajęć, stara się aby były one jak najbardziej interesujące i abyśmy wynieśli z nich jak najwięcej wiedzy. Pani profesor bardzo sumiennie wypełnia swoje obowiązki nauczycielskie oraz robi wiecej niż wymaga ta praca np. prowadzi stronę na facebook na której codziennie pojawiają się nowe challegne w których możemy brać udział aby doskonalić nasze umiejętności.

Jestem bardzo zadowolona z nauczania języka angielskiego przez panią Anię Mądry, ponieważ zawsze podchodzi do ucznia indywidualnie oraz daje cenne wskazówki i uwagi. Lekcje z nią nigdy nie są nudne, ponieważ prowadzi je w sposób różnorodny, korzystając z wielu pomocy naukowych, pomagających uczniom szybsze zapamiętanie danych zagadnień.

Jestem bardzo zadowolona z nauczania języka angielskiego przez panią Annę Mądry. Lekcje są bardzo ciekawe, ponieważ stosowane są nowoczesne metody nauczania. Sposób prowadzenia zajęć zachęca mnie do nauki.

Pani jest bardzo wymagająca ale wszytsko co od nas wymaga omawia na lekcji. Ms.Clever stosuje nowoczesne metody takie jak quizzlet, one Note itp. nauka staje się przyjemna. Mimo, że przez całą podstawówkę nie cierpiałam lekcji angielskiego z tą nauczycielką je polubiłam. Jestem bardzo zadowolona z nauczania języka angielskiego przez panią Annę Mądry.

Wyższy poziom nauczania zdecydowanie niż miałam w gimnazjum, nie chodzi tu o zakres materiału, tylko o podejście do przekazania wiedzy. Sumienne podejście do przygotowania lekcji to zdecydowanie zaleta Pani A. Mądry. Bardzo zadowolona jestem z przebojowości i obeznania z techniką nauczyciela. Czuję, ze wiem więcej i przestaję bać się mówić w języku angielskim 🙂

Uważam, że pani Anna Mądry jest bardzo dobrą i niezwykle zaangażowaną w swój przedmiot nauczycielką. Rzadko kiedy spotyka się nauczyciela, który tak mocno pasjonuje się tym co robi. Lekcje prowadzone są w sposób kreatywny i niejednokrotnie zostały nam pokazane przydatne materiały do nauki, które ja osobiście używam do tej pory i nie wyobrażam sobie bez nich nauki języka obcego. Uważam, że w ciągu ostatnich dwóch lat liceum nauczyłam się więcej niż przez całą podstawówkę i gimnazjum. Dziękuje bardzo za zmotywowanie mnie i przywrócenie mi wiary w to, że jestem w stanie przełamać barierę językową i mówić płynnie w języku angielskim.

Jest bardzo fajny i pomimo, że są to elekcje można się dużo nauczyć 😀

Według mnie Pani Profesor Anna Mądry prowadzi bardzo ciekawe i rozbudowane lekcje, na których widać że jest doświadczoną i miłą osobą.

Jestem w dużym stopniu zadowolona z dotychczasowego nauczania przez Annę Mądry. Uważam że większość lekcji jest naprawdę ciekawych poza tym cieszę się że na lekcjach mówimy bardzo dużo po angielsku co dobrze nas przygotowywuje do matury.

Lekcje prowadzone przez Panią Annę Mądry są innowacyjne i na bardzo wysokim poziomie. Widać duże poświęcenie i zaangażowanie ze strony Pani profesor.

Uważam że pani Anna Mądry stara się o przekazanie jak największej ilości informacji. Bardzo dobrze jej to wychodzi i widać efekty. Moim zdaniem pani Anna jest bardzo dobrym nauczycielem i widać że nauczanie to jej pasja 😁

Jestem zadowolony z nauczania, szczególnie przez różnorodność i kreatywne prowadzenie zajęć. Nie jest oczywiście to łatwy poziom, lecz przez sposób przekazywania wiedzy, można wiele zapamiętać i rozwijać się;)

Lekcje angielskiego są bardzo intensywne, dokładnie prowadzone i wymagające, ale również bardzo przyjemne. Jestem w stanie zauważyć znaczące polepszenie moich zdolności językowych, które zdecydowanie zaowocuje na maturze. Zadania, które wykonujemy są różnorodne i ciekawe, a pani Anna Mądry jest nauczycielem bardzo sumiennym i niezwykle zaangażowanym w swój przedmiot.

Jestem bardzo usatysfakcjonowany z faktu, iż Anna Mądry jest moją nauczycielką. Lekcja wraz z nią są ciekawe, różnorodne i dynamiczne. Poziom nauczania jest wysoki, a nabyte umiejętności praktyczne. Pozdrawiam.

Jestem bardzo zadowolona, ponieważ widać, że lekcje prowadzone są z pasją, a więc umożliwiły mi one znakomitą naukę języka. Dzięki temu zrobiłam ogromny progres.

Nie wyobrażam sobie kontynuować przygotowań do matury z poprzednią nauczycielką. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć ze Pani Anna Mądry jest numerem jeden, i nigdy wczesniej nie udalo mi się spotkać nauczycielki która z takim oddaniem i zapałem chcialaby nam przekazać wiedzę. Mimo że czasami bylo ciezko to i tak jestem bardzo wdzięczna za poświęcenie nam tyle czasu i uwagi. Nigdy nie czułam się zlekceważona a kazda lekcja pokazywala ile pracy i wysiłku Pani Ania wkładała w to. Na prawdę uczniowie dostrzegają takie rzeczy:)!

Shopping Cart